İade Şartları

FirmaAramaMotoru.Com internet sitemizde vereceğiniz siparişlerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun yükümlülükleri geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerde bir hoşnutsuzluk yaşamanız durumunda ne şekilde iade/değişim yapabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir.

İadeleriniz “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulunan MADDE11 - CAYMA HAKKI ve MADDE 12 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER şartlarına uygun olmalıdır. Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise kanuni süre olan 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. Bu süreye ilaveten FirmaAramaMotoru.Com ürünlerini 30 gün boyunca kullanabilir ve hiç bir mazeret belirtmeksizin istediğiniz zaman iade ederek, ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün iade talepleriniz için kurumsal üyelerin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Gerçek şahısların ise kesilen faturayı iptal edilebilmesi için tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. FirmaAramaMotoru.Com ürünleri dijital ürünler olduğu için iade talebi sonrasında satın alınan ürün iptal edilecektir. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız ödeme kanalı ile tarafınıza yapılır. Bu süre, iade ettiğiniz ürünün faturasının FirmaAramaMotoru.Com tarafından teslim alınması ile başlar.

Ürün iade taleplerinizi yazılı olarak aşağıdaki adrese iletlebilirsiniz.
Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. No:36/B MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
İade ile ilgili sorularınız için bizimle 0850 333 76 36 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Öne Çıkan Firmalar
  Döviz Kuru
  Alış Satış
USD 7,3985 7,4118
EURO 9,0044 9,0206
FirmaAramaMotoru.Com Copyright © FirmaAramaMotoru.Com (Zirve Reklam Ajansı) 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Hakkımızda | Iletişim | Gizlilik Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İade Şartları
0(542) 325 45 04 - info@firmaaramamotoru.com